The Hungary Community Thread! | Page 4 | FerrariChat

The Hungary Community Thread!

Discussion in 'Europe' started by Moca, Feb 5, 2007.

This site may earn a commission from merchant affiliate links, including eBay, Amazon, Skimlinks, and others.

  1. zergeba

    zergeba Karting

    Feb 24, 2007
    54
    Budapest
    Full Name:
    Bodnár Zsolt
    Azt nem tudom, hogy valóban az övé lettvolna.
     
  2. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Tegnap délután egy szép napos vasárnap változott meg pár pillanat alatt ... A város határában egy főuton haladó motoros elé kihajtott egy szőke csaj (!) a pár éves Mazda3-asával, és telibekapta a motoros a kocsit. Szegény srác ott is maradt :( Azért kemény, hogy csak úgy elment délután motorozni, és ez lett belőle ...

    Sok a felelőtlen, vezetni és dönteni nem tudó ember ... :( Nagyon veszélyesek mostanában az utak.

    Ez a második a hónapban, előzőleg egy srác szállt be 140-el a városban lévő VW-Audi szalonba, és okozott 50 milliós kárt (nem volt biztosítása!)

    http://kepfeltoltesbcs.extra.hu/files/a1173734724.jpg
    (saját kép)


    Gondoltam megosztom, durva hogy mik vannak mostanában.
     
  3. zergeba

    zergeba Karting

    Feb 24, 2007
    54
    Budapest
    Full Name:
    Bodnár Zsolt
    Elég szomorú, hogy ennyi felelőtlen ember van a forgalomban, de az még szomorúbb, hogy nem tanúlnak mások kárán.
    Szoktad nézni a forma-1-et, vagy csak az utcai Ferrarikért rajongsz?
     
  4. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Szoktam nézni, de igazából az egy teljesen kihegyezett verseny véleményem szerint, jobban szeretem az olyan autóversenyeket, ahol nagyobbak a külömbségek autó és autó között, szabadabbak a szabályok (pl. Amerikai Lexus Kupa, igaz összevissza, de adják az egyik adón.)

    Inkább az utcai Ferrarik érdekelnek, hiszen a családban is van egy, hatalmas szerencsémre (így fertőződtem meg a mániával, még 6-7 éve ... :))
     
  5. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Hát igen, nem TANULNAK ... :(

    Jött ki pár motoros, hogy megnézze a balesetet, le volt már takarva a pali, ők meg ott álltak kb. 30 méterre, a motorjaik mellett, és hangosan röhögtek valamin. Hát ja, végülis ilyenkor aztán vicces dolgokat illik mondani, abszólút nem gondolkodtak el az egészen. Hazafele a városban, két sávban megy az út, és középen kb. 120-al el is ment közöttünk az egyik ... Ezeket nem érdekli semmi ... :(
     
  6. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Amúgy te hogy állsz vele? Idén többet fogom nézni, kiváncsi leszek mit fog művelni Kimi a volán mögött ... :)
     
  7. zergeba

    zergeba Karting

    Feb 24, 2007
    54
    Budapest
    Full Name:
    Bodnár Zsolt
    Természetesen, f1 őrült vagyok, és Ferraris!!
    Te viszont szerencsés vagy a Ferrarival a családban. kipróbáltad már?
     
  8. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Természetesen volt már hozzá szerencsém, elmondhatom hogy ezek az autók nem AZOK a tipikus olasz autók, ez más ... A hangja, a futóműve, a fékjei, a kezelhetősége valami hatalmas, és igen technikás, csúcsrajáratott. Viszont abszolút nem a magyar utakra tervezték ezeket az autókat, rengeteg helyen leér, nem is szólva hogy szerintem elég egyszer nem figyelni, és le lehet rongyolni a 20 centis padkákkal a lököst, ami olyan 7 centire van a földtől :(

    De amúgy hatalmas élvezet, a magas fogyasztás ellenére is! Városban 19-20 liter, országúton ha nyomja neki az ember a határ a csillagos ég :D

    Viszont túl hivalkodó egy ilyen országban a luxusautó, annak ellenére hogy 2007-et írunk. Én megőrülnék, ha 10 percet is az utcán kéne hagynom.
     
  9. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Tényleg, Forma 1-et láttad? Milyen volt? Schumi nélkül is bajnok lesz a Ferrari! :D
    Mondjuk jobban örültem volna, ha az a pökhendi Alonso nem végez ilyen jó helyen ..
    Sajnos lemaradtam róla, de nagyon szívesen megnézném ...
     
  10. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
  11. zergeba

    zergeba Karting

    Feb 24, 2007
    54
    Budapest
    Full Name:
    Bodnár Zsolt
    Naná, hogy láttam! Felkeltem hajnalban. Annak én sem örülök, hogy második lett Alonso. Egyébbként Ő a Nejem kedvence.
     
  12. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Hajnali 3-kor felkeltél? Én épp akkor feküdtem, de sajna ott nem volt RTL Klub, ahol én voltam :( Ha a feleséged Alonsónak szurkol, akkor meglehetett a vita tárgya a verseny alatt :D
     
  13. zergeba

    zergeba Karting

    Feb 24, 2007
    54
    Budapest
    Full Name:
    Bodnár Zsolt
    Persze, hogy felkeltem.
    Azért vártuk már nagyon az idényt, mert igy van minn vitatkoznunk.
     
  14. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Az a legjobb, ha ez a legtöbb amin vitatkozni tudtok :)

    Te hogy állsz a klasszikus, régebbi autókhoz? Mostanában kezdtem nagyon rájuk kattanni :)

    Kitűztem egy jövőbeli tervet magamnak, a neve Ferrari Mondial T :D Majd ha van rá időd szerintem nézz rá a neten valahol, érdekelne hogy neked tetszik -e. Elég vízválasztó formája van, szerintem érdekes, de anyagilag ez a legegyszerűbb befektetés ha Ferrarit akar magának az ember ... Sokaknak nem tetszik az autó formája, de mégiscsak egy Ferrari! (nekem mondjuk bejön ...)
     
  15. zergeba

    zergeba Karting

    Feb 24, 2007
    54
    Budapest
    Full Name:
    Bodnár Zsolt
    Máson nem szoktunk vitatkozni. :)
    Nekem tetszik, de szerintem cabrioba jobban néz ki.
     
  16. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Hát igen a cabriók ... csak éppen drágábbak, ritkábbak, feltünőbbek, és télen "nehezebb" használni :)

    Voltál már a pesti Ferrari szalonban? Vagy Forma-1-en? Még sajnos egyikre sem tudtam eljutni ... :(
     
  17. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
  18. zergeba

    zergeba Karting

    Feb 24, 2007
    54
    Budapest
    Full Name:
    Bodnár Zsolt
    Télen nem is használnám.:)
    Aszalonba mostanában kellene elmennem a Nejemmel, mert kinéztem 1 polót a névnapomra ést azt kértem tőlle. :)
    A Forma-1-en kétszer voltam, de mind a kétszer a pénteki szabadedzésen. Egy haverom arra a napokkra tudott ingyenjegyet szerezni. Idén "sajna" nem megyek mert kb. akkor lesz a kislányom kéthetes, vagy egyhónapos. Persze attól függ, hogy ŐNAGYSÁGA mikor akar megszületni.
    IWIW-en fent vagy?
     
  19. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Jajjjj, hát akkor hatalmas boldogságot, és egézséget nektek! :)
    Én még egy szabadedzésnek is örülnék, hatalmas élmény lehet, remélem nemsokára megtudom milyen is :)

    Fennt vagyok IWIW-en, Móricz Péter, Szombathely, így keress (Moca a becenevem), így könnyebb, mert nem egy ilyen nevű van a városunkban. Könnyű felismerni az adatlapomat, tele van ferraris képekkel :D

    Ui:Nem tudom hogy állsz a Mercikkel, ezt ma fotóztam a városban ... 517 Lóerő, 6300 köbcenti (http://kepup.extra.hu/?dscn5856.jpg)
     
  20. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Ma kaptam egy nagyon über videót, tátott szájjal néztem végig, többször is egymás után, ez a valaha készült legjobb reklám szerintem, neked még jobban fog tetszeni :)

    http://www.youtube.com/watch?v=7qT_q8PXFrw
     
  21. bhenzo

    bhenzo Rookie

    Mar 22, 2007
    1
    Helló köszönöm az invitélést MOCA, tetszik a fórum, jó hogy ilyen sok Ferrari rajongó van a világon...:)
     
  22. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    Hello! Örülök, hogy idetaláltál, nem csak rajongók, hanem rengeteg tulajdonos is van a lapon (többségük az)


    Idenézzetek mit találtam! Azt tudtam hogy Olaszországban vannak a legrosszabb vezetők, de tévedtem ... Dubaiban! :D Nézzétek a végén a Gallardót ... :)

    http://youtube.com/watch?v=Vg79_mM2CNY
     
  23. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
  24. zergeba

    zergeba Karting

    Feb 24, 2007
    54
    Budapest
    Full Name:
    Bodnár Zsolt
    Köszi szépen. :)
    Jelöltelek, és 2 képet elmentettem, az utólagos engedelmeddel.
    Mennyél ki, mert nagyon jó a hangulat, bár mi mindig részegek voltunk mire kiértünk. Egyik haverunkat még el is hagytuk estére, de megteláltuk 1 hot-dog árusnál, a füben aludt. :)
    Mercik nem jönnek be, mert én BMW párti vagyok.
     
  25. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    A BMW az én szívemhez is közelebb áll ... annak idején volt egy E36-osunk, nagyon szerettem, életem első autója volt amit vezettem is :) Az újabb M3-asok nagyon bejönnek.

    F1: Akkor jól küldtétek, ha már előtte berúgtatok :D Nekem is van 1-2 részegen elalvós sztorim :)

    Hogy lenne gond, mindíg frissítek pár képet az adatlapomon. Minden idők legszebb ferrarija (szerintem) az F40 ...
     

Share This Page