The Hungary Community Thread! | Page 22 | FerrariChat

The Hungary Community Thread!

Discussion in 'Europe' started by Moca, Feb 5, 2007.

This site may earn a commission from merchant affiliate links, including eBay, Amazon, Skimlinks, and others.

  1. Apollo Auto

    Apollo Auto Rookie

    Feb 4, 2009
    25
    Budapest, Hungary
    Magyar vagy, nem?
     
  2. Redokee

    Redokee Karting

    Feb 15, 2008
    149
    Czech Rep.
    #527 Redokee, Feb 5, 2009
    Last edited: Feb 5, 2009
    aha de cseheknel lakom..

    de latom te pesten naott a legrosszabb az ut Magyarba!!
    Nyugatabbra Gyor moson sopron megye az eleg turheto!!! En onnan szarmazom
     
  3. Apollo Auto

    Apollo Auto Rookie

    Feb 4, 2009
    25
    Budapest, Hungary
    Igen, nagyon elhanyagolt az utcák itt... mi nem rég költöztünk a 18-adikbe, mert én nem bírom a 'city life', és gyönyörű szép házak vannak itt a környéken de az utcák úgy néznek ki mint valami 18-adik század lovaskocsi utcák lennénk... majdnem minden nap van egy új kátyú (vagy több) csak az én utcámon! Tényleg, mint ha valami gonosz gnómok lopják aszfalt darabok amikor alszunk. Hihetetlen...
     
  4. jofti

    jofti Rookie

    Jan 3, 2009
    26
    Halihó Fiúk !( Redokee, "Apollo ")

    " Apollo "Hát hozzám jössz szerdán az autóimat csinálni, hát ilyen kicsi a világ.
    Redokee , látom megjöttél ha kész az autó tuti leírom a tapasztalatomat nagyon remélem mindazt amit az előzőekbe olvastam meglátszik a kocsin ,profi kezébe kerül és gyönyörű lessz.
     
  5. Redokee

    Redokee Karting

    Feb 15, 2008
    149
    Czech Rep.
    #530 Redokee, Feb 8, 2009
    Last edited: Feb 8, 2009
    Hello,

    udv ujra itt! Milyen volt sielni?

    Jesse-tol Swissvaxot kerj am a ferrarira!!! :) De kicsi a vilag, ez hihetetlen :)
     
  6. Apollo Auto

    Apollo Auto Rookie

    Feb 4, 2009
    25
    Budapest, Hungary
    Wow! Tényleg kicsi a világ! Nem kell aggódni, szebb mint új lesz ;) Holnap fel hívom egy pontos címért!
     
  7. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
  8. Apollo Auto

    Apollo Auto Rookie

    Feb 4, 2009
    25
    Budapest, Hungary
  9. Redokee

    Redokee Karting

    Feb 15, 2008
    149
    Czech Rep.
    Nem, sztem aze akie az enzo is
     
  10. jofti

    jofti Rookie

    Jan 3, 2009
    26
    Szerintem tudom kié, magyar a tulaj legalábbis nekem mesélte ,hogy rendelt egyet még tavaj, és mostanra várható valami különleges kivitel 1 db lessz belőle !?
    Az enzo a Bader-é.
     
  11. jofti

    jofti Rookie

    Jan 3, 2009
    26
    Lehet mégis igazad van ,mert amiről én tudok az teljes karbon lessz vagy sok lessz rajta ,nem hinném hogy ha ez lenne az akkor lefestenék a karbont.
    Meg ez egy nyári kép lehet ??
     
  12. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
    A tulaj Bader Al Roudhan. Az Enzot eladta 1 vagy 2 éve Bécsbe ha jól tudom ;)
     
  13. jofti

    jofti Rookie

    Jan 3, 2009
    26
    Itt lehet tankot vezetni ey régi gyakorlótéren.
    Erre alakult egy vállalkozás.
    www.tank.hu
    Állítólag nagy műsor én még nem próbáltam.
     
  14. jofti

    jofti Rookie

    Jan 3, 2009
    26
    Szerintem még megvan az enzo,
     
  15. Redokee

    Redokee Karting

    Feb 15, 2008
    149
    Czech Rep.
    ez kurva jo ez majd lehet kiprobalom :D
     
  16. Moca

    Moca Formula 3

    Feb 3, 2007
    1,547
    Hungary, Szombathely
    Full Name:
    Peter
  17. jofti

    jofti Rookie

    Jan 3, 2009
    26
  18. Redokee

    Redokee Karting

    Feb 15, 2008
    149
    Czech Rep.
    :)

    Voltam ma Mosonmagyarovaron egy gyors latogatasra mentem valakihez, kepzeljetek amikor mentem volna vissza az R8 hoz, magyar "kissebbseghez" tartozo kedves szemelyek uldogeltek a "motorhazteton", a cz rendszam miatt azt hittek kulfoldi vagyok es korulvettek hogy le akarjak mosni a kocsit adjak nekik moneyt...
    Nem nagyon akartak lekopni, amikor beultem a kocsiba megfogta egyik ajtot hogy ne tudjam becsukni meg ilyenek...

    ??!!

    ez most ott altalanos vagy ez egyedi eset volt vagy ez mi? Jozsi neked ilyen tapasztalat?? Mit lehe ilyenkor tenni?
     
  19. Apollo Auto

    Apollo Auto Rookie

    Feb 4, 2009
    25
    Budapest, Hungary
    Hááát, sajnos azok a helyeken ahol járnak a 'másikok', egy szokásos dolog... már sok ilyen storyek hallottam...
     
  20. jofti

    jofti Rookie

    Jan 3, 2009
    26
    #547 jofti, Feb 14, 2009
    Last edited: Feb 14, 2009
    Hála én még nem találkoztam ilyen esettel, remélem nem is fogok, de egy fa " tetápoló " a csomagtartóba megfelelő lenne , már csak mutogatni .
    Különben hányni tudok ezektől, természetesen az egész bagázs ( tisztelet a kivételnek ,nem sokat láttam ) bűnöző.
     
  21. Redokee

    Redokee Karting

    Feb 15, 2008
    149
    Czech Rep.
    jo orszag imazs tenyleg, ha csak kulfoldihez igy odamennek szanalmas. Csehekbe szerencse ilyen nincs, mert nincs ilyen faj itt.
    Jo a kozbiztonsag nagyon, scak elhagyatott helyeken kell ejjel a lanyoknak felniuk sajna...

    nekem is van fa testapolom itthon (bar nekem aluminiumbol:)), de nem gondoltam hogy autoban kell tartani, de majd ha hamarosan megyek MO.-ra meggondolom...

    Jesse mikor megy hozzad? Kivancsi vagyok menynivel fog maskepp kinezni a ferid
     
  22. Apollo Auto

    Apollo Auto Rookie

    Feb 4, 2009
    25
    Budapest, Hungary
    A Jesse már volt ;) Így jött ki 4 réteg Swissvax-al http://apolloauto.hu/images/Ferrari_599/599_31.JPG
     
  23. Redokee

    Redokee Karting

    Feb 15, 2008
    149
    Czech Rep.

Share This Page