The Eastern European Thread | Page 4 | FerrariChat

The Eastern European Thread

Discussion in 'Europe' started by noviyecco, Feb 22, 2007.

This site may earn a commission from merchant affiliate links, including eBay, Amazon, Skimlinks, and others.

  1. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
    Nawet wasow pilsudskiego nie masz??


    na temat, ZNALAZLEM te kilka zdiec z GT Polonia 2005.
     
  2. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
  3. Gizz

    Gizz Rookie

    Oct 10, 2006
    2
    Sosnowiec
    Full Name:
    Tomek
    #78 Gizz, Apr 9, 2007
    Last edited by a moderator: Sep 7, 2017
    Witam wszystkich!
    Ostatnio w Sosnowcu mozna spotkac F430, ale niestety za kazdym razem tylko mignie zanim zdaze siegnac po aparat. Ostatnio widywana byla jeszcze na blachach probnych. Jak tylko uda mi sie ja uchwycic to sie z Wami podziele.
    Kilka dni temu, mialem za to mozliwosc sfotografowania w Krakowie Lamborghini Murcielago. Co prawda byczek to nie "skaczący konik", ale muszę przyznac ze tak ultra niski samochod w polskich realiach robi wrazenie.
    Image Unavailable, Please Login
    Image Unavailable, Please Login
    Image Unavailable, Please Login
     
  4. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
    Hehe. Czesc.
     
  5. mat

    mat Formula Junior

    Mar 24, 2006
    647
    Warsaw/Lodz, Poland
    Full Name:
    Mateusz
    hah widze ze troche rozwiazala sie rozmowa ktorej nawet nie widzialem :p

    jezeli chodzi o ferrari w polsce to najlepsze zrodlo informacji to www.exoticcars.pl/forum - duzo polskich ferrari zostalo juz tam zlapanych :)

    przy okazji polecam tez moja strone www.scuderiaferrari.pl i zachecam do wspolpracy; forum poki co w powijakach ale licze ze stanie sie dobrym zrodlem wymiany informacji o tej marce

    nawiazujac jeszcze do tematyki salonowej, w bardzo duzej tajemnicy moge wam powiedziec ze do wejscia do wawy szykuje sie lamborghini... jestem poniekad w to zaangazowany
     
  6. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
    Aha. Witam bardzo.
    Twoja strona ma downtime server czasami, placisz czy sam sie bawisz w hosting?

    Lambo... dziwny ruch? Nie ma nawet Bentley. Nie ma ani jednej firmy high end w W-wie??????? (nowicjusz jestem, i w polsce mnie dawno nie bylo)

    PS: jest w polsce ekwiwalent mobile.de ?
     
  7. mat

    mat Formula Junior

    Mar 24, 2006
    647
    Warsaw/Lodz, Poland
    Full Name:
    Mateusz
    płace; hostuje na webd.pl

    z ekskluzywniejszych marek w polsce jest tylko przedstawicielstwo porsche - cztery punkty w kraju. z tego co wiem w zeszlym roku sprzedali nawet szesc 997 turbo, ale zarabiaja glownie na serwisowaniu starszych modeli i cayennow
     
  8. RoWis

    RoWis F1 Rookie

    Apr 19, 2006
    4,845
    Vancouver, B.C.
    Czesc! I'm Polish born but live in Canada, I just wanted to drop by and say hi. Last time I was in Poland (Wroclaw) I saw a Red Diablo near one of the tall buildings. Na razie!
     
  9. Gizz

    Gizz Rookie

    Oct 10, 2006
    2
    Sosnowiec
    Full Name:
    Tomek
    Do mat: hehe... widze tutaj "konkurencje" ;) Scuderia.pl pozdrawia ;p Niestety moje forum ostatnio też w powijakach. Rodacy zadomowili sie na prezniej dzialajacych zagranicznych. Trzeba zmienić ten trend :D
     
  10. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
    Mat, sam masz Fke?

    Gizz, allegro to bylby odpowiedink mobile.de?



    Hello dx.
     
  11. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    Dlaczego dziwny? Jest w Polsce Audi a jednocześnie największy diler Audi w W-wie jest też największym dilerem Porsche więc niezła baza klientów jest, pieniądze są a i korzyści z pierwszego ruchu będą niemałe.

    Aston Martin do czasu przejęcia był o krok od wejścia na plecach innych marek PAG. Nawet Prezesa szukali ;-).

    Rolls jest o krok od wejścia na plecach BMW.

    Różnych cwaniaczków z salonami "ekskluzywnych aut" nie brakuje. Normalni ludzie się do tego trochę sparzyli bo pojawiają się i znikają jak grzyby po deszczu a jednocześnie są to typy nie wzbudzające zaufania (jak cały obrót używanymi autami w Polsce) i wałki typowe dla 15 letnich Kadettów są też powszechne w autach za setki tysięcy.

    Ekwiwalent mobile to www.allegro.pl
     
  12. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
    Co do implementacji typ Aston na PAG czy Rolls na BMW to sie zgadzam, ale co do Lambo W-wa to mi nie pasowalo bo myslalem ze zrobia cos w stylu implementacji w Pradze i na Ukrainie, czyli Bentley+Lambo.

    Ah tam ekskluzywne auta, byle jaki ciec jest w stanie pojechac do Niemiec, kupic S55 AMG, Boxstera, Rollsa z lat 80, dostawic do tego kilka W140 i E38 powypadkowych i juz juz jest dilerem ekskluzywnych aut.

    ;)

    Jak tam 328, caly czas w garazu?
     
  13. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    #88 noviyecco, Apr 10, 2007
    Last edited by a moderator: Sep 7, 2017
  14. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    na dodatek:Kijow
    Winner Imports:porsche,Jaguar,LRover,Volvo,Ford
    najwieksza ilosc Cayennow w tym novych oraz Magnum,Gemballa,Range Rover,oraz tuningowe Overfinch,Kahn,Arden
    VIPOS:Audi,Bentley,Lambo,SPYKER
    300 Bentleyow sprzedanych w 2006.kilka Mansory,navet 1 nowy Azure.545000USD
    AWT Bawaria,austrijski finans.holding:BMW,Alpina,R-Royce
    glownie X5
    Modena:Maserati
     
  15. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    No i? Dłuższego masz od tego czy jak, bo już sam nie wiem po co takie zdjęcia tu wrzucasz?
     
  16. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    W garażu ale co weekend jeździ. Teraz na Święta byłem na Mazurach. Pięknie się spisuje na polskich drogach.
     
  17. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Heh... to widzę prędko musimy ruszyć z salonem/serwisem Ferrari zanim nas ktoś uprzedzi ;)


    Michał; Proszę bardzo - Piłsudski wraz z wąsami! :)
    http://www.cyklista.republika.pl/MJP05.jpg

    ... a tak na poważnie to trudno znaleźć coś z zdjęciami, tak jak prosiłeś.
     
  18. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
  19. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Zgadza się, tylko chyba wszystkie ogłoszenia z otomoto i tak lądują także w allegro.
     
  20. mat

    mat Formula Junior

    Mar 24, 2006
    647
    Warsaw/Lodz, Poland
    Full Name:
    Mateusz
    co do przedstawicielstwa astona martina - JLR nad tym pracuje... (Jaguar Land Rover Polska)
     
  21. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    bo uwajam je tytaj miesce dlia wrzucania takih zdiec
     
  22. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    u nas,v Kijowie podobna situacija
     
  23. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    Dlaczego tak uważasz? Widzisz co jest u góry po prawej napisane? Co mają twoje zdjęcia wspólnego z Ferrari? Ustaliliśmy już, że na Ukrainie jest dużo fajnych aut ale jak będę chciał je oglądać to wejdę na jakieś exoticcarspotter.com. To są twoje auta? Sprzedajesz je? Brokerujesz? Jechałeś nimi i chcesz napisać jak się nimi jeździ - OK nie ma sprawy pisz - chętnie poczytam. W angielskich wątkach zostałeś wyśmiany a tu jesteś też na dobrej drodze.
     
  24. Pav

    Pav Formula 3
    Lifetime Rossa

    Jan 18, 2006
    2,159
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    Michal
    Marek, dzieki za Pilsudskiego. To zdjecie jest smiechu warte. Wpadlem ostantnio jak bylem w Londynie na Normana Daviesa. To nie ma nic wspolnego z Ferrari (lol), ale jestem bardzo admiratywny przed ta osoba. Mysle ze to jeden z najlepszych historykow polskich, chociaz nie polak. Anekdota jest, ze jego ksiazka God's Playground: A history of Poland byla przetlumaczona przez Solidarnosc podczas stanu wojennego.


    Bardzo interesujaca osoba. Precyzuje sie tez moja misjia w W-wie. Bedziecie mnie mogli znalesc w ambasadzie Belgii.
     

Share This Page