The Eastern European Thread | FerrariChat

The Eastern European Thread

Discussion in 'Europe' started by noviyecco, Feb 22, 2007.

This site may earn a commission from merchant affiliate links, including eBay, Amazon, Skimlinks, and others.

  1. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    Owners from Eastern Europe lets organise Eastern Europe thread!!!Your opinion?
     
  2. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Haha! Yeah I was thinking about an East or East and Central Europe thread just today (or yesterday.. ;P). Just too bad we have so little Ferrari owners to contribute. I'm all for it though!
     
  3. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    Ale wszystko est mojlive kolego
     
  4. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Hope so! Your Polish, apart from some spelling mistakes, is quite impressive! Where do you know it from? Unfortunately I know even 1 word of Ukrainian :(..
     
  5. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    I'm here. So what do you want to discuss? Next meet and greet?
    Kiev or Warsaw? ;-)

    Plus we need to pick a language.

    Noviyecco - czy ty nas zrozumiesz jak będziemy pisać po polsku?

    Marek - może założymy polski thread i będziemy we dwóch do siebie pisać? Ciekawe czy polskie znaczki wyjdą na stronie.
     
  6. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Peter, excuse our Polish for a moment if you don't understand it all :p

    Przemek, jest jeszcze kilka osób z Polski tu, ale dość rzadko się niestety udzielają. Z bardziej aktywnych znam tylko Maranello Guy (Tadek), który niestety rzadko tu, w europejskie kąty, zagląda.

    Ja jestem jak najbardziej za "meet and greet" Tylko, że wszyscy będziemy chyba podziwiać tylko Twoje cudo :D No i jakby było w Kijowie, to... ktoś by mnie musiał podrzucić tam ;) A tak na marginesie - udało Ci się skontaktować z innymi posiadaczami w PL?
     
  7. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    Jezyk:polski,rossijski,lepiej angielski,bo niestety,nie movie po madiarsku,est info je mnostvo exotiki son oprocz PL,UA v Rumunii,Wengrah,Rossii,Slovenii,Czehah innih krajah,znam osobiscie 2 vlasciciely 2 F430 z Kijowa,1 z Hungary,ale to poczontek,meeting lipiey ne v Kijowe a v Karpatah,Krimu,okolo morza...
    Sorry,po polsku lipiej rozmaviam iz pisze,...kontaktue takje z 1 facetem Pav (Michal),Moca(Hungary)
     
  8. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    Dowiedziałem się, że Daytona Szwajów już jest odrestaurowana ale chyba nie mieszka w Polsce i teraz pracują nad BB512i. Chcę coś wspólnie z pismem Classic Auto zrobić - zobaczymy na wiosnę co dalej. Na razie po długich bezowocnych poszukiwaniach filtry oleju i powietrza ściągnąłem przez net z Anglii. U nas to ciągle białe kruki nawet u importera UFI.
     
  9. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    chlopaki! moj znajomy szuka tuning aerokit z felgami,caly zwstaw dlia swoej BMW 645 cabrio,yaka firma v Polsce spzedae taki spszent v atrakcijney cenie?
     
  10. ClassicFerrari

    ClassicFerrari F1 World Champ
    Lifetime Rossa

    Jan 7, 2004
    16,798
    Toronto
    Full Name:
    Vasco
    Great idea on the thread Peter!

    And maybe now we can keep you from opening up 1000 new threads all over ferraichat! LOL :D Just kiddin.

    Enjoy boys!
     
  11. PoleApart

    PoleApart Formula 3

    Sep 28, 2005
    1,058
    Warsaw, Poland
    Full Name:
    P.
    Wejdź na www.e60.net i poszukaj węgra o nicku ats77 - pracuje dla Hamanna.
     
  12. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Ehh.. to szkoda, bylem tak dumny, ze w naszym kraju gosci az taki rarytas. No ale BB nie gorszy, wiec zawsze cos! Wrecz chyba nawet boxera wole od Daytony osobiscie ;) Wspaniale byloby go kiedys zobaczyc...

    Mateusz wlasnie mowil, ze by chcial Cie zgarnac do Classic Auto (nie wiem tylko na jakiej zasadzie on z nimi wspolpracuje). Kontaktowales sie z nimi juz? Albo oni z Toba? Napewno cos da rady zrobic, auto jak najbardziej nadaje sie na "material prasowy" ;)

    Bylo juz cokolwiek do zrobienia w samochodzie? (oprocz oleju) Mam nadzieje, ze nie ;)
     
  13. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Ah tak, zapomnialem o Pavie, faktycznie. Wybacz Michal! ;)

    Twoj polski jest OK, mysle ze rozczytamy sie z Przemkiem ;) Pisz po angielsku jesli Ci latwiej. Mam tylko nadzieje, ze nas rozumiesz.

    W Rosji napewno jest bardzo duzo 'egzotyki'. Co do pozostalych krajow to nie wiem.. mam jednak wrazenie, ze nawet w Czechach jest lepiej niz w Polsce (w koncu maja salon Ferrari/Maserati i Lamborghini) :( Chociaz jakis czas temu byla impreza wlascicieli Ferrari w Warszawie, podczas ktorej jeden z uczestnikow mowil, ze w PL Ferrari jest okolo 50!! Szkoda, ze nie widac ich wcale :(

    Peter, jeszcze jedno pytanie - samochody, ktore "brokerujesz" to wszystko dla Ukraincow??
     
  14. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    Polish is poor while missin pol.keyboard,jake slowo znasz po ukrajinski?ukrainsky jezyk jest latwy bardzij podobny do polskiego ij rossijski...menoy zapraszoj wegrow do wpolnego udzialu?
     
  15. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Przepraszam, mialo byc "Unfortunately DON'T know even 1 word.."!! Wegrzy jak najbardziej mile widziani, ale chyba bedzie trzeba przejsc na angielski??
     
  16. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    Dobra,niema sprawi,bo wtedy bedzie pravdzive polski thread nie wschodnio europejski,..wengrzy miedzy sobow juz po wengiersku na swoim thread "Hungary!!!Is anybody here",slyszalem je v PL jest SLR Brabus,800 koni,czy slyszales cos o powypadkowym 205 GTO z Polski,moj 1 kopiel ma kierownice ot niego z autografem Nardi???
    Kto jest wlasciciel Veyrona z Polski?i kto ma 2i czerwony Enzo?
    Mam na mysli zorganizovac cos podobne do GT-Polonia tutaj v Ukrainie,bo niestety oprocz drag-bitva v zeszlym roku nic ciekavego nie bilo!!!
     
  17. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    #17 noviyecco, Feb 25, 2007
    Last edited by a moderator: Sep 7, 2017

    Ostatnio na Ukrainie:Viper SRT 10,sprovadzane z Stanow , byl przez mesiac na skldzie colnym v Polsce,moje ktos zobaczyv??oraz 599 GTB do UAE brokerowalem
    Image Unavailable, Please Login
    Image Unavailable, Please Login
     
  18. Jaga

    Jaga Rookie

    Aug 5, 2006
    20
    Europe Highway
    Ja jestem z polski i tak musi byc
     
  19. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    switne,zapraszamy do udzyalu
     
  20. Jaga

    Jaga Rookie

    Aug 5, 2006
    20
    Europe Highway
  21. Dino 208gt4

    Dino 208gt4 F1 World Champ

    Jun 24, 2003
    14,868
    European Union
    Full Name:
    Roel
    Are there any people from Czech on Fchat?
     
  22. noviyecco

    noviyecco Formula Junior
    BANNED

    Dec 9, 2006
    376
    Ukraine,Kyiv
    Full Name:
    Peter Fromel
    zgadzamsie ale niema mozlivosci kontaktu z timy paparazzi
     
  23. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    ???? Nie wiem skad te wszystkie informacje?! Nie slyszalem o SLR Brabus, 250GTO, Veyronie lub 2im Enzo... chyba, ze gdzies sie ukrywaja. Chcialbym w to wierzyc, ale watpie...

    Tu jest link, dosc duzo zdjec ciekawych samochodow z PL;
    http://forum.exoticcars.pl/viewforum.php?f=197&sid=a6a05ae5d33ba11b2c3842284e240976
     
  24. menoy

    menoy F1 Rookie

    Mar 12, 2005
    2,661
    PL
    Full Name:
    MRodziewicz
    Well the Fchat.com(munity) thread lists 1person - mr.modena. I'm sure there are more though..
     
  25. Jaga

    Jaga Rookie

    Aug 5, 2006
    20
    Europe Highway
    zobacz na exoticspotter zrob search Poland jest Veyron, Enzo i rozne bryki
     

Share This Page